10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Randers. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Randers er villaen på Egevangen 2 blandt de nyeste boliger, der er kommet til salg. Med en pris på 5.595.000 DKK, tilbyder denne rummelige villa 209 m² med hele 6 værelser. Ejendommen er placeret på en grund der måler 824 m².
Et andet spændende boligvalg i Randers er villaen på Nordkaperen 30 i Randers SØ. Denne villa er sat til en pris på 4.695.000 DKK og rummer 192 m² fordelt på 6 værelser. Grunden måler 726 m², og den månedlige ejerudgift beløber sig til 2.518 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.