10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Randers. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Randers byder på to nye spændende boliger på markedet. Først er der villaen på Spækhuggeren 8, beliggende i 8960 Randers SØ. Med et rumligt areal på 155 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, tilbyder denne ejendom en ideel ramme for familielivet.
Villaen står på en grund på 855 kvadratmeter og er sat til salg for 3.795.000 kr. Spækhuggeren 8 er oplagt til dem, der søger både plads og en attraktiv beliggenhed.
I Randers C finder vi endnu en villa på Nørrebrogade 10. Dette hjem er på 139 kvadratmeter med ligeledes 5 værelser, hvilket gør det velegnet til både familier og par.
Denne ejendom har en noget mere central beliggenhed med en grund på 381 kvadratmeter, og prisen er sat til 2.695.000 kr. Ideelt for dem der ønsker at bo tættere på byens liv.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.