7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Randers. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Højgade 24 i 8920 Randers NV er en villa på 176 kvadratmeter kommet til salg. Denne ejendom byder på 5 rum og ligger på en rummelig grund på 1347 kvadratmeter. Villaen er udbudt til en pris på 4.885.000 kr. og indgår som en attraktiv mulighed på markedet.
En anden spændende boligmulighed er villaen på Laksevej 21 i Frisenvold, 8940 Randers SV. Denne ejendom tilbyder mere plads med 198 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Villaen ligger på en betydelig grundstørrelse af 2271 kvadratmeter og er sat til salg for 3.195.000 kr.
Begge ejendomme skiller sig ud med deres rummelighed og store grunde, hvilket gør dem ideelle for dem, der søger plads både indendørs og udendørs.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.