Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Randers:
-
Anders K.
Fra Randers C
Erfaring med fejlfinding, små elektriske installationer, rengøringsarbejde, små mekaniske installat... -
Andreas B.
Fra Randers C
Jeg er 30 år tilflytter fra Sjælland, arbejder som nedriver og har gjort det i en 7 års tid nu. Ell... -
Uffe B.
Fra Randers C
Selvstændig i 12 år. Stor erfaring med anlæg af indkørselterrasser opførsel af trapper støttemure...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Dijana M., Khiem D. og Anders H. søger hjælp til husopgaver i Randers
-
-
Køkkenhanen
Fra Khiem D. (Randers C)
Udskift af køkkenhanen, kan være lidt svært at finde vandlukning. -
Male 6m2 loft, fjerne 4 ledninger fra lampeudtag, fjerne tv-ophæng og fjerne 1 flyttekasse
Fra Anders H. (Randers C)
- Fjerne løst puds og male 6m2 loft (medbring selv maling) - Fjerne 4 ledninger fra lamper (nemt) ...
Henrik L., Christina M. og Brigita V. søger hjælp til haveopgaver i Randers
-
Håndgrave rende til kloakledning
Fra Henrik L. (Randers C)
Vi skal have lagt en kloak ledning til kloak, og der skal gøres klar til kloakmester. Der skal gra... -
Beskæring
Fra Christina M. (Randers C)
Jeg har tre træer som jeg gerne vil have beskåret og grenaffald køres væk. -
Weeds and garden
Fra Brigita V. (Randers C)
English speaking garden helper. Weeds with trimmer and trimming of bushes, etc. Fixing roses, sweep...
Tina N., Kim K. og Deleted D. søger hjælp til diverse opgaver i Randers
-
Servering
Fra Tina N. (Randers C)
Søger en der kan gøre kaffe osv klar, samt holde øje med mad og fylde op imens vi er i kirken (barn... -
Kan du skaffe kunder?
Fra Kim K. (Randers C)
Er du god til at snakke med folk? Jeg har en lille virksomhed, hvor jeg har butikker, restauranter,... -
Elløbehjul repertion
Fra Deleted D. (Randers C)
Dækket er utæt luften løber ud når man puster luft i huld under ventil E2S V2 Long Range - Lovlig...